.

.

Lunarable Ботанички Туш Кабина Завеса, Лале и Daisy Гранки Областа Лавра Шарени Стил Градина Цртан филм, Декоративни Ткаенини Поставени со Куки за Бања, 54 W x 78 L, Темно Seafoam Mu

Lunarable Ботанички Туш Кабина Завеса, Лале и Daisy Гранки Областа Лавра Шарени Стил Градина Цртан филм, Декоративни

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Тие се водоотпорни и сува брзо откако ќе туш.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни stallrap туш завеси.Не винил, Не PEVA.Се најде тема за сите и секој интерес во нашата Ambesonne Колекција.Тоа не е премногу тенки или премногу дебел.Може да биде и на морскиот брег, може да се чувствуваат океански бранови или медитирајте од звукот на вода, додека зјапаше во планински предели.Додава вистинска вредност и длабочина до вашата бања оркестарот.Внесете нов свет со тоа што нашите туш завеси.Уникатен.Тоа е брз и луксузен начин да се освежите и целосно да го промени изгледот на бања без голем трошок.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Секој човек од било која професија ќе бидат воодушевени од страна на разликата завеса носи да има куќа оркестарот.Мажи, жени, деца, тинејџери, момчиња или девојки, сите ќе ја сакаат оваа туш завеса.МЕРЕЊА - 78 ИНЧИ ДОЛГО x 54 ИНЧИ ШИРОКА.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Водоотпорен и машина перат.Не Исчезнува.

Главните карактеристики

Избор на клиент