.

.

EODNSOFN Отпор Бендови Поставите Убавина Плен Фитнес Тренингот Нозе и Задник Мускулите Обука со Прилагодливи Половината Појас и торбичката (Боја : Жолта)

EODNSOFN Отпор Бендови Поставите Убавина Плен Фитнес Тренингот Нозе и Задник Мускулите Обука со Прилагодливи

DEN 3636.48

Пристапност
Во достапна форма

Име : Плен Бенд Во Собата.Материјали : Најлон/Памук/Гума.Боја : Црвена/Жолта/Зелена.СИТЕ ГОЛЕМИНА - Нашите половината појаси се прилагодливи и ќе одговара на повеќето од половината големини.Лесно прилагодливи и поместена половината бендови додава екстра комфорт на вашата половината и на нозете.СИТЕ ВО ЕДЕН КОМПЛЕТ - Секој сет доаѓа со 1 x Плен бендови и 1 x торбичката.Супер погоден за оние дома или на патување, бидејќи тоа е лесно да се носат насекаде и да го направите дома.Име : Плен Бенд Set Material : Најлон/Памук/Rubber Color : Црвена/Жолта/Green Specifications : 10 LB/20 LB/30 LBFeatures : 1. СЕ ШТО БИКИНИ ПЛЕН - Се искинале abs и бикини плен и да биде завидувам на вашите пријатели во вашата следна базен партија!Дизајниран да целна 5 мускулни групи : Abs, Квадрицепси, Hamstrings, Телиња и Glutes.2. СИТЕ ГОЛЕМИНА - Нашите половината појаси се прилагодливи и ќе одговара на повеќето од половината големини.Лесно прилагодливи и поместена половината бендови додава екстра комфорт на вашата половината и на нозете.3. СИТЕ ВО ЕДЕН КОМПЛЕТ - Секој сет доаѓа со 1 x Плен бендови и 1 x торбичката.Супер погоден за оние дома или на патување, бидејќи тоа е лесно да се носат насекаде и да го направите дома.Многу погодна за семејството, салата или се случува надвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент