.

.

Женска Corgi Кошула - Јакна Велшки Corgi - Црна Corgi PopSockets Swappable PopGrip

Женска Corgi Кошула - Јакна Велшки Corgi - Црна Corgi PopSockets Swappable PopGrip

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Совршен подарок За Симпатична Среќен Јакна Велшки Corgi Љубители на Обама се Надевам Облека за Жени, Мажи, Момчето се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Совршен подарок За Симпатична Среќен Јакна Велшки Corgi Љубители на Обама се Надевам Облека за Жени, Мажи, Момче & Девојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент