.

.

Хуманизирано Раката во Чантата, Neoprene Материјал Спортски Armband Услуга Живот Слушалка Дупка Neoprene за Водење на Одење Патување

Хуманизирано Раката во Чантата, Neoprene Материјал Спортски Armband Услуга Живот Слушалка Дупка Neoprene за

DEN 328.56

Пристапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на neoprene материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Преносни и лесен, лесен за носење, може да се одржи многу предмети.Мек материјал, лесно да се носат и полетување, тешко да падне.Овој спортски armband е совршен за риболов, трчање, пешачење, планинарење и сл.Оваа рака торба е дизајниран со хуманизирано приклучок за слушалки и спорт и музика.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Арм Торба Материјал : Neoprene Color : Езеро Сино.

Главните карактеристики

Избор на клиент