.

.

Црна Чипка Компатибилен со AirTags 2021 Анти-Нула Заштитни Случај за AirTag Пронаоѓач Keychain Додаток

Црна Чипка Компатибилен со AirTags 2021 Анти-Нула Заштитни Случај за AirTag Пронаоѓач Keychain Додаток

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕЦИЗНИ ДИМЕНЗИЈА : Дизајн и намалување особено за Air Tag 2021 пуштен на слобода, совршено се вклопуваат.Изложени дизајн, од една страна, е повеќе погодна за сигнал на пренос и инсталација.На екранот заштитник може да се спречи изложени страна од гребење.КОЖАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на СТП кожа , меки и удобни, отпорно на гребење, не се лизга; - заштита на наоѓачот од влијанието, се намали и гребнатини.Вие сте во можност да го користите мека крпа за да ја избришат прашината на СТП Кожа покритие за Air Tags.Се ОБЕЗБЕДИ СЕОПФАТНА ЗАШТИТА : На надворешната школка има функција на анти-влијание, анти-да се загрози и прашина-доказ.Покрај тоа, перат перформанси обезбедува повтори чистење и го чува секогаш во новата држава.КОРИСТЕТЕ ПОВОД : На Air Tag кожата доаѓа со клуч јамка, лесно се закачи за клучеви, ранец, паричник, куче јака, куфер, велосипед, вреќа и така натаму.Лесно да се разменуваат и промена секаде каде што ќе приложите вашиот воздух ознака на работи кои би сакале да се следи.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Ова apple Air Tag додатоци доаѓаат со keychain за секој блиску до тебе на пример нивниот роденден, божиќ или било која друга погодна прилика.

Главните карактеристики

Избор на клиент