.

.

Црна Кањонот Манго Beachwood Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Манго Beachwood Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 1221.84

Пристапност
Во достапна форма

Мирис : Манго Beachwood (honeyed овошје & крем, блискиот белешки од ѓумбир и anise со шеќер ванила дното).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.

Главните карактеристики

Избор на клиент