.

.

Sunex 588D 1-Инчен Вози 2-3/4-Инчен Длабоко Влијание Socket

Sunex 588D 1-Инчен Вози 2-3/4-Инчен Длабоко Влијание Socket

DEN 1387.20

Пристапност
Во достапна форма

CR-MO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Направен од супер издржлив хром молибден.Ќе се исполнат различни потреби.Врвен квалитет на најдобрите вредности.Од Производителот Оваа Sunex 1-инчен вози 2-3 x/4-инчен длабоко влијание штекер ќе ви даде години на употреба.Тоа доаѓа со доживотна гаранција која грбот на изработка на овој CR-MO легиран челик производ.Тоа ќе ги задоволи вашите потреби и е во голема вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент