.

.

Лимон Компатибилен со AirTags 2021 Анти-Нула Заштитни Случај за AirTag Пронаоѓач Keychain Додаток

Лимон Компатибилен со AirTags 2021 Анти-Нула Заштитни Случај за AirTag Пронаоѓач Keychain Додаток

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Изложени дизајн, од една страна, е повеќе погодна за сигнал на пренос и инсталација.На екранот заштитник може да се спречи изложени страна од гребење.КОЖАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на СТП кожа , меки и удобни, отпорно на гребење, не се лизга; - заштита на наоѓачот од влијанието, се намали и гребнатини.

Главните карактеристики

Избор на клиент