.

.

Реј Bourque Boston Bruins Autographed Обратна Ретро Логото Хокеј дух пакостник - Autographed NHL Пакови

Реј Bourque Boston Bruins Autographed Обратна Ретро Логото Хокеј дух пакостник - Autographed NHL Пакови

DEN 1548.00

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Пакови.Земете вашата колекција на Boston Bruins сувенири за да на следното ниво со оваа autographed Ray Bourque Обратна Ретро хокеј дух пакостник.Дали прикажани во вашиот дом или канцеларија, тоа е совршен начин да ја истакнете вашата страст за Boston Bruins за годините што доаѓаат.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ray Bourque сувенири.Boston Bruins сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент