.

.

Artsxw Двојно Din Автомобил Стерео 9 HD Автомобил MP5 Играч Допир Мултимедијални за Ford Mondeo 4 2010-2014 Поддршка Огледало Линк/Воланот Контрола/WiFi/FM/Dual USB Копија Камера (Боја : V3Por

Artsxw Двојно Din Автомобил Стерео 9 HD Автомобил MP5 Играч Допир Мултимедијални за Ford Mondeo 4 2010-2014

DEN 724.80

Пристапност
Во достапна форма

Bluetooth & FM Функција:автомобил играч вграден во новиот bluetooth систем за безжично аудио стриминг, стабилни ,вграден микрофон за слободни раце повик,Bluetooth музички емитува,автоматски се чита и да се вчита вашиот телефон книга,лесно да земете телефонски повик и да ви побезбедно возење.Применливи Модели : За Ford Mondeo 4 2010-2014 Specifications:Систем : Android 10.Исто така можете да уживате побрзо да работи со 8-Core ПРОЦЕСОР за даунлоадирање на повеќе омилени Апликации да се добие побогат автомобил искуство.0 големина на Екран : 9 inch Screen Резолуција : 1280 X720&1280 X600 Power излез : 4*45 WWork Температура : -40℃-80℃Воланот контролна функција : Support Bluetooth Верзија : Support Radio Бенд : FM/RDSVideo Излез : Support Maps : Вграден-во offline maps WIFI : Support USB : Двоен USB interface Support Огледало-Link Audio формат : МАЈМУН/FLAC/WAV/MP3/WMA etc Video формат : MKV/RMVB/AVI/MP4/MDV etc Picture формат : PNG/JPEG/JPG/GIF/WBMP/БНП etc Driving рекордер : Можете да изберете рекордер, и автомобилот има playback Product се вклучени : Frame Machine(cift)Назад Camera Power Cable USB cable GPs modulecanbus Instruction прирачник.Добиете насоки, да остварувате повици, да праќате и примате пораки, и да уживате во вашата омилена музика со само еден збор или еден допир.таа поддржува оригинални автомобил воланот копчето за учење на функцијата, за преку тоа да можат да го контролираат функциите што ви треба со воланот。.Multitasking се кандидира 2 апликации во исто време споделување на екранот со вашиот семејство, а ќе се вози со навигација.Останете се фокусира на патот направи да се чувствувате повеќе среќен.Така што секогаш можете да возите безбедно и флексибилно, ова е радио за автомобил ви нуди практична функција на изработка на безжични повици преку микрофонот на радио и звучници во автомобил.Висок квалитет на FM радио со автоматско канал за пребарување。.Hands-free Објект За Вашиот Мобилен Телефон : Hands-free повик со Bluetooth (поддржува Apple iphone / Андроид smartphones).ви даде повеќе мир на умот кога наназад.Висок configuration (Конфигурација)-Сплит Екран:стилски и убави изглед,IPS high-definition квалитет на слика, слика и видео дисплеј ефект повеќе јасни и confortable.

Главните карактеристики

Избор на клиент