.

.

Aelbsty Бебе Playpen, Игра Пенкала за Години Затворен & Отворено се Игра Двор со Анти-Лизга База, Бебе Ограда Игра Дворови со Мека Дише Мрежа Блу

Aelbsty Бебе Playpen, Игра Пенкала за Години Затворен & Отворено се Игра Двор со Анти-Лизга База, Бебе Ограда

DEN 1151.76

Пристапност
Во достапна форма

Не се лизга вшмукување чаши на дното од шест conners го прави тешко да се нарушат и да се движат.Не се потребни алатки,само треба малку strenth да се стави цевки во пластични конекции. ❤️Безбедност Материјал - Нашето бебе огради се изработени од високо квалитетен челик, цевки со трајни и издржливи оксфорд ткаенина,обезбедува квалитет и безбедност.Избрише со влажна крпа за нормална & Отстрани за машина за миење.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Нашето Бебе Playard,Лесно да се чисти!Дизајниран со едноставна пати-и-оди дизајн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ❤️Лесно да се Соберат S - Дизајнирани со едноставна,ние нудиме инструкции заедно со производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент