.

.

Мет Dumba Минесота Диви Autographed Хокеј дух пакостник соNHL Деби 10/5/13 Натпис - Autographed NHL Пакови

Мет Dumba Минесота Диви Autographed Хокеј дух пакостник соNHL Деби 10/5/13 Натпис - Autographed NHL Пакови

DEN 1535.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Пакови.Мет Dumba Минесота Диви Autographed Хокеј дух пакостник со "NHL Деби 10/5/13" Натпис, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Метју Dumba сувенири.Минесота Диви сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент