.

.

Екран на допир за Телефонот Purses, Мажите и Жените Фитнес Универзална Зглоб Вреќа, Трчање Спортски Мобилен Телефон Рака Капак (Боја : Сива)

Екран на допир за Телефонот Purses, Мажите и Жените Фитнес Универзална Зглоб Вреќа, Трчање Спортски Мобилен

DEN 935.52

Пристапност
Во достапна форма

Екран на допир за телефонот purses, еден тока прилагодување дизајн, може да се прилагоди на соодветна големина според вашата рака турнеја.Високо-допир транспарентен мека филм, кликнете на за да погледнете информации, нема потреба да се извади телефонот.Водоотпорен капа дизајн се штити телефонот од вода и пот.На телефон, сменете, и картички може да бидат сместени одделно.Големина : погоден за 5.5-6.5 инчи паметен телефон (17cm X 8cm/6.69" X 3.14").Лесен дизајн, погоден за риболов, велосипедизам, фитнес, пешачење, качување, работи, итн.Име на производ : спортски телефон armband Color : црна, коноп gray Suitable рака обемот : 18-35.5 cm Material : Neoprene + Најлон Lycra Product тежина : е 36,5 g armband Capacity : 5.5-6.5 инчи (17cm X 8cm)Забелешка : ☆Поради разликата во стрелаштво светлина и да се прикаже, тоа е нормално за малку боја разлика.☆Прирачник за мерење има грешка од околу 1-2 CM, ве молиме обратете се на вистинскиот производ☆ве Молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Ви посакувам среќен живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент