.

.

BALMYSPACE Лук Притиснете, Мелење нерѓосувачки челик лук минсер со четка, Ергономски лак лук дробилката

BALMYSPACE Лук Притиснете, Мелење нерѓосувачки челик лук минсер со четка, Ергономски лак лук дробилката

DEN 198.96

Пристапност
Во достапна форма

Високо-квалитетни материјали : Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик.Добра дизајн : Лак возен дизајн, мал круг дупка дизајн на тркалање површината.Лесен за користење : Со нерѓосувачки челик се справи, може да се користи со една рака.Лесно нега : Користете го приложениот четка за чистење на лукот, а потоа измијте со вода.Она што ќе добиете : ќе добиете ергономски нерѓосувачки челик лук притиснете во кутија и чистење со четка.Инструкции : 1. Стави лупено лук за сечење одбор 2. Усогласување на притискање на површината на лук притиснете со лук 3. Се тркалаат надолу со една рака или двете раце 4. Лесно се притисне мелени лук Забелешка : 1. Пред возен лук, ве молиме бидете сигурни дека сечење одбор на која лук е ставен не е лизгава 2. Кога тркалање лук, ве молиме да не се стави вашите раце под возен површина 3. На крајот на употреба, ве молиме исчистете го лукот притиснете со четка и чисти тоа во време Спецификации : Материјал : храна одделение од нерѓосувачки челик, Големина : 4" x 1.9" x 2.8" Боја : основно метална боја (сребро) Она што ќе добиете за : 1 x Лук Притиснете 1 x Четка.

Главните карактеристики

Избор на клиент