.

.

WNDFX Симпатична E27 Трпезариска Маса старомодна, Kerosene Светилка Носталгични Ноќни Табела Светлина Класичната Декорација Масло за Осветлување Кафе Ресторан Tabletop Осве?

WNDFX Симпатична E27 Трпезариска Маса старомодна, Kerosene Светилка Носталгични Ноќни Табела Светлина Класичната

DEN 2298.72

Пристапност
Во достапна форма

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно да се соберат.Можете да ги красат вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, ресторан, канцеларија, партија и да ги направи повеќе прекрасно со оваа светилка.Испрати како голем дар е исто така добар избор.Инспирирани од нашиот носталгични kerosene светилка, разликата е во тоа што тоа е овозможено, ретро и антички табела светилка.Со ротари прекинувач и тоа може да се прилагоди на интензитетот на светлината, многу интимни дизајн, добар избор за око за заштита.Исклучителна материјали : не бледнее и ' рѓа, минимални собранието барања - 95% собраа по приемот.Минималистички Дизајн За Дома : А идеален табела ламба за дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба или дневна соба.WNDFX бренд во Кина 11 години.Комбинирајте го Со едноставен и уникатен дизајн, светилка постави е идеална украси за вашиот дом, кој може да го претворат вашиот дом во модерен, класичен, современи атмосфера.Декоративни и практични, што совршен подарок за вашето семејство или пријатели!Тип : табела lamp Material : железо ,glass Size : 16.5*40.5 cm Lighting простор : 8 - 15 ㎡Погоден wattage : 10-40 WLight код тип : E27 The број на светилки : 1 Include светилки : не included Switch тип : копчето switch Features : едноставен за инсталација, лесно да се clean Applicable извор на светлина : блескаво светилка / заштеда на енергија светилка / LED bulb Decorative стил : Ретро nostalgia Packaging accessories Table светилка * 1 Plug конвертор * 1 Installation Прилог * 1【Гарантира Услуга】Квалитетот на производот е нашата посветеност, задоволството на клиентите е нашиот извршување!Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем со нашиот производ, ние гарантираме за да се направи тоа право за вас како е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент