.

.

Акварел Флорални Маргарет Шема Телефон Попер PopSockets Swappable PopGrip

Акварел Флорални Маргарет Шема Телефон Попер PopSockets Swappable PopGrip

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Земи оваа неверојатна phone држач за подобрување на сила и можностите на вашиот телефон.Убава и брилијантен цвеќиња дизајн го прави вашиот телефон повеќе квалитетен и стилски.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент