.

.

Zhjvihx Лов Камера, Практични, Преносливи, Мобилни Отворено Камера, Сигурни и Трајни производи за Лов на Животното

Zhjvihx Лов Камера, Практични, Преносливи, Мобилни Отворено Камера, Сигурни и Трајни производи за Лов на Животното

DEN 1970.40

Пристапност
Во достапна форма

Можете да го инсталирате и каде било, тоа не е лесно да го најдете. 1080 P HD видео записи и 12 MP фотографии имаат вграден автоматски инфраред филтер.Камерата може да се фати јасно 120,000 пиксели слики и 1080 P HD видео во текот на денот (боја) и night (црна и бела), обезбедувајќи ги сите детали се направени.Покаже висока резолуција на фотографиите и видеата.Во споредба со други камери, тежината и појавата на оваа камера се помали.Обезбеди нова визуелно искуство, покажете ја вашата различни дивиот свет и светот.Ниска потрошувачка на енергија.Оваа нова off-road лов камера бара од 4 батерии, може да ја намали вашата тежина кога се движат со вашите раце на отворено.Можете исто така да се прошири на вашиот исклучително ниска потрошувачка на енергија во режим на мирување.Сигурен и удобен за безбедност на лов игра камерата може да се користи за лов, животински гледа, растенија и следење на вашиот магацин, како и домашна безбедност.

Главните карактеристики

Избор на клиент