.

.

Опрема Мотор, Добра Цврстина Добра StaBe Здрав Gearmotor за Екранот Стојат(12V44 се Претвори)

Опрема Мотор, Добра Цврстина Добра StaBe Здрав Gearmotor за Екранот Стојат(12V44 се Претвори)

DEN 1070.40

Пристапност
Во достапна форма

Достапни во четиринаесет стилови за избор.Големата обработка на моторот може да обезбеди стабилни перформанси.Производот се постигнува мал волумен и голема torsion низ голем намалување на соодносот.Широко се користи во екранот стои, вендинг машини, електрични завеси, занаети, роботи, електрични играчки, итн.Високо квалитетен материјал може да бидете сигурни дека на издржливост и стабилност на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент