.

.

[4 Pack] Мека TPU Случај Компатибилен со Apple AirTags 2021, Заштитна Анти-Нула Лесен Водоотпорен Тебе Покрие со Клучните Прстен за AirTags Пронаоѓач Tracker Keychain (Искачување во Собата)

[4 Pack] Мека TPU Случај Компатибилен со Apple AirTags 2021, Заштитна Анти-Нула Лесен Водоотпорен Тебе Покрие

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

【Компатибилност】Специјално дизајнирани за Новиот Apple Air Tags 2021. (Забелешка : Air Tag не е вклучен). 【Анти-загубија со Keychain Дизајн】На заштитна маска доаѓа со keychain, кој лесно прикачување на вашата торба, чанта или појас јамка, можете да носат вашата airtags насекаде, без губење на нив. 【Високо-Квалитетни Материјали】Направени од медицински степен TPU, меки и удобни, отпорно на гребење, не се лизга; - заштита на клучни пронаоѓач од влијанието, се намали и гребнатини. 【Лесно да се Инсталира】изложени дупка дизајн на двете страни е многу погодна да сигнал на пренос и хуманизирано инсталација.Само да се стави на вашата етикета во силиконски ракав. 【Она што Ќе Добиете за】 4 * Заштитна Маска за Airtags.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Боја : Од Тебе Во Собата.

Главните карактеристики

Избор на клиент