.

.

Airtag Случај Airtag Носителот Airtag Keychain Копче на Поклопецот Tracker Пронаоѓач Силикони Анти-Нула Погоден за Паричници Кеси Копчиња Куче Јаки Повеќе Боја на 2 КОМПЈУТЕРИ (Син?

Airtag Случај Airtag Носителот Airtag Keychain Копче на Поклопецот Tracker Пронаоѓач Силикони Анти-Нула Погоден

DEN 1188.00

Пристапност
Во достапна форма

Здрав материјал : Air Tag случај се направени од меки силиконски материјал, кој е кожата-friendly и лесно да се чисти, може да се мијат со вода директно, дебел материјал за долгорочна употреба.Едноставни и стилски и дебела, но тоа е мала тежина, повеќе бои како што се црно бело, сино, црвено жолта.Лесно да се инсталира и чиста : Само да им помогнам на Air Tag во капакот, бидете сигурни дека Air Tag е безбедно прицврстени.На Air Tag маска може да се мијат под вода.Mutiple заштита : парична казна исечок силикони носителот одговара Airtag совршено.На Airtag случај е анти-прашина, анти-загуба, анти-судир и анти-капка, водоотпорен, има Air Tag сигурно, и застана на работ го прави отпорен на гребење.Се применуваат каде сакате : На Air Tag заштитни случај е лесен и лесно да се додадат на копчето синџир, куче јаки, децата во училиштето кеси, багаж, ранец, автомобил копчиња, итн.Она што ќе добиете : 2 парчиња од иста боја Air Tag случаи.Боја : Сина.

Главните карактеристики

Material :
soft silicone.Item Dimensions
Избор на клиент