.

.

14.8 V NX-3368-919 Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за Sichler ПЦР-7500 (3500mAh)

14.8 V NX-3368-919 Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за Sichler ПЦР-7500 (3500mAh)

DEN 852.00

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број/Дел БР.) : NX-3368-919. Батеријата Детали : 14.8 V Li-ion 3500m Ah / 51.80 Wh; 69.70 x 37.10 x 37.10 mm;.Одговара Модел : ПЦР-7500. 15 Години Професионално Батеријата Снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.

Главните карактеристики

Избор на клиент