.

.

WZMDHB 3D Оптичка Илузија Ноќ Светлина Цртан филм Едрилици Визуелна Креативни Led Маса Светилка со Далечински Управувач 16 Промена на Бојата USB Напојува за Момче Девојка

WZMDHB 3D Оптичка Илузија Ноќ Светлина Цртан филм Едрилици Визуелна Креативни Led Маса Светилка со Далечински

DEN 539.76

Пристапност
Во достапна форма

И тоа ќе ви донесе топла и слатка атмосфера во текот на ноќта ,ПРЕДВОДЕНА илузија светла ќе додадете забава во вашиот живот.3 D ВИЗУЕЛИЗАЦИЈА : 3 D модел дизајн/ LED светло доаѓа со мека, униформа, не-треперење на светлината,а станот што го направија со 3d технологија за да се покаже на оптички неверојатни 3d илузија.3 D визуелен ефект.ги задоволува секој човек е поинаков чувствителност на светлина, употреба на високо квалитетни LED светлина која не е безопасно да детските очи, да обезбеди деца слатка и топлина ноќ.2 : ве Молиме не допирајте акрилик површината за да се избегне ефектот на 3 D илузија ефект од знаци.3 D светилка е најдобриот роденден,Божиќ и празник подароци за момчиња, Девојки и деца,тоа може да создаде изненадени 3 D визуелни ефекти(навистина не 3 D)преку акрилик панел.5 Вати,не се штетни за човековото тело.SMART ДОПИР И ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : 16 Бои се Менува, може да го прилагодите осветлувањето на екранот преку далечински управувач.Карактеристики : 1. Најдобра декорација избор за момчиња и девојки спална соба, детска соба,маса на маса,бар,продавница,кафе,клуб,ресторан и сл. Safty и Енергија-saveing со ниска моќност за 0. 3 D илузија светилки е прекрасен подарок избори за festvals без разлика Роденден на Божиќ или Нова Година 8.Идеален Подарок и Најдобри Оркестарот за деца девојчиња момчиња и возрасни,мајки ден роденден, и свадба годишнината.Мека светлина не е штетно за очите.5 cm Tips : 1 : ве Молиме откине заштита филм од акрилик панел пред употреба.Напојува преку USB кабел или со 3 АА батерии(не се вклучени).LED светло маса светилка украс за домот, дневна соба, бебе соба и соба за спиење.Светлината Спецификации : Моќност : 3 WVoltage : 5 VBase големина : aprox 87*87*35mm Package големина : aprox 22*15*5.ДВОЈНА МОЌ на ВЛАДАТА : во Нашите ноќ светлина, може да се напојува со 3 * АА батерии(не се вклучени) или USB кабелот е поврзан, компатибилен со било USB напојување порта, како на пример, Лаптоп, Компјутер, USB Напојување Банка, дома USB Адаптер итн.Пакувањето се вклучени : 1 x акрилик panel1 x ABS Base1 x 24-копче remote1 x USB cable1 x Корисникот manual Any проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас. Издржливи со 10000hours животен век на Led диоди.Производ во боја : 7 бои : црвена, зелена, сина, жолта, виолетова, бела, може да се залепи или од тебе.

Главните карактеристики

Избор на клиент