.

.

Заштитни Случај за Airtags Анти-Изгубен Случај Заштитна Силиконска Маска за Airtags Keychain за Airtags Носителот Tracker Пронаоѓач Зелена

Заштитни Случај за Airtags Анти-Изгубен Случај Заштитна Силиконска Маска за Airtags Keychain за Airtags Носителот

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Специјално дизајниран за Air Tags.Заштитете го вашиот airtags, спречување на гребење, ефикасно бафер капки и судири, ефикасно продолжување на работниот век.Одлична Допирање Чувство.Направени од премиум силикони, меки и удобни.Лесен и едноставен за инсталација и демонтажа.Со копчето прстен е лесно да се носат.Можете да се поврзете на airtag на вашата торба, пет, копчиња, паричникот или нешто важно.Изложени дупка дизајн на двете страни е многу погодна да сигнал на пренос и хуманизирано инсталација.Различни бои се погодни за различни средини, што го прави полесно да се совпаѓаат.Специјално дизајниран за Air Tags.Заштитете го вашиот airtags, спречување на гребење, ефикасно бафер капки и судири, ефикасно продолжување на работниот век.Одлична Допирање Чувство.Направени од премиум силикони, меки и удобни.Лесен и едноставен за инсталација и демонтажа.Со копчето прстен е лесно да се носат.Можете да се поврзете на airtag на вашата торба, пет, копчиња, паричникот или нешто важно.Изложени дупка дизајн на двете страни е многу погодна да сигнал на пренос и хуманизирано инсталација.Различни бои се погодни за различни средини, што го прави полесно да се совпаѓаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент