.

.

Conesys Позиција Кружни Конектори (Пакување од 5) (MS27505E11B99A)

Conesys Позиција Кружни Конектори (Пакување од 5) (MS27505E11B99A)

DEN 1891.20

Пристапност
Во достапна форма

Mfr : - Conesys.Серија : - *.Пакување : Кутија.Дел Статус : - Активен.Позиција Кружни Connector Product Спецификација : Категорија : - Конектори, Интерконекции, Кружни Конектори - Housings Mfr : - Conesys Series : - *Пакет : - Box Part Статус : - Active Ro HS Статус : Ro HS не-compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Добавувачот Undefined ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8536.69.4020.

Главните карактеристики

Избор на клиент