.

.

SWENAT за Apple Airtags Носителот,4 Пакет Заштитна Силиконска Случај за AirTags Keychain Клучни Пронаоѓач Прстен Tracker Лесни , Apple AirTags Додатоци Компатибилен со Куче Јака

SWENAT за Apple Airtags Носителот,4 Пакет Заштитна Силиконска Случај за AirTags Keychain Клучни Пронаоѓач Прстен

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилни заштитни ракави : Специјално дизајнирани за Airtags заштитна ракави.Не е лесно да се излезе!Исклучителна шема ,Прецизни намалувања за лесен пристап до сите функции без никакви пречки.Keychain на корица : Оваа симпатична заштитна маска може да биде лесно да се исечени за да симпатична миленичиња, keychains, ремени, торби, ранци и други предмети преку приложените Airtags keychain carabiner.Идеална за жени, мажи, деца, девојки, момчиња.Заштита на Вашиот Apple Air Tags :се направени од силиконска гума, меки и удобни, отпорно на гребење, не се лизга; - заштита на клучни пронаоѓач од влијанието, се намали и гребнатини.Уникатен дизајн : Индивидуални модели покрие го прави вашиот Air Tag стојат надвор и блескави.Двете страни отворање на дизајн ви дава класичен изглед на пронаоѓач.Ви обезбедува со најдобра услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите Air Tags случај, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви помогне да го решите вашиот проблем во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент