.

.

Брајан Leetch Њујорк Ренџерс Autographed Обратна Ретро Логото Хокеј дух пакостник - Autographed NHL Пакови

Брајан Leetch Њујорк Ренџерс Autographed Обратна Ретро Логото Хокеј дух пакостник - Autographed NHL Пакови

DEN 1535.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Пакови.Земете вашата колекција на Њујорк Ренџерс сувенири за да на следното ниво со оваа autographed Брајан Leetch Обратна Ретро хокеј дух пакостник.Дали прикажани во вашиот дом или канцеларија, тоа е совршен начин да ја истакнете вашата страст за Њујорк Ренџерс за годините што доаѓаат.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Брајан Leetch сувенири.Њујорк Ренџерс сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент