.

.

AKEYWAVE 4 Пакет Заштитни Случај Компатибилен со Apple AirTags 2021 Локатор на Тракерот,Силикони Анти-Изгубени Лесни Кожата Покрие Додатоци со Водоотпорен и Перат(Зелено&Bule&Пу?

AKEYWAVE 4 Пакет Заштитни Случај Компатибилен со Apple AirTags 2021 Локатор на Тракерот,Силикони Анти-Изгубени

DEN 1888.80

Пристапност
Во достапна форма

【Компатибилност】Заштитни случај професионално дизајнирана за Нов Apple Air Tags 2021. (Боја : Зелена заштита на Airtag од влијанието, се намали и гребнатини. 【Анти-загубија со Keychain Дизајн】клучните синџир за Air Tag случај е направен од алуминиум материјал кој не е лесно да ' рѓа за долго време се користи, кои лесно да се прикачите на вашиот копчињата, пет јака, purses, кеси, трупот и анти изгубени, можете да носат вашата airtags насекаде, без губење на нив. 【Лесен за Употреба】Можете да го инсталирате брзо,само стави го уредот во силиконски случај, прецизни кроена покажува оригиналното лого на брендот.Може да се полни, без отстранување на обвивка,нашата заштитна маска за Airtag нема да влијае на екранот на допир и штит сигнал. 【Пакет се Вклучени】4*Заштитна Маска за Airtag и 4*Копчето Синџир, Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе го реши проблемот за да се обезбеди вашиот најдобар шопинг искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент