.

.

Опрема Мотор, Добра StaBe Големи Намалување на Односот на Gearmotor Добра Издржливост за Прикажување Застане за Електрична Завеси(12V7.5 Претвори)

Опрема Мотор, Добра StaBe Големи Намалување на Односот на Gearmotor Добра Издржливост за Прикажување Застане

DEN 573.36

Пристапност
Во достапна форма

Достапни во четиринаесет стилови за избор.Широко се користи во екранот стои, вендинг машини, електрични завеси, занаети, роботи, електрични играчки, итн.Големата обработка на моторот може да обезбеди стабилни перформанси.Високо квалитетен материјал може да бидете сигурни дека на издржливост и стабилност на производот.Производот се постигнува мал волумен и голема torsion низ голем намалување на соодносот.Функција : 1. Производот се постигнува мал волумен и голема torsion низ голем намалување ratio2. Широко се користи во екранот стои, вендинг машини, електрични завеси, занаети, роботи, електрични играчки, итн.3. Високо квалитетен материјал може да бидете сигурни дека на издржливост и стабилност на product4. Големата обработка на моторот може да се обезбеди стабилна performance5. Достапни во четиринаесет стилови за choice Specification : Предмет Тип : Опрема Motor Voltage : 12 VCurrent : 0.5 AOptional Стил : 12 V5rpm12 V7.5rpm12 V12rpm12 V13rpm12 V16rpm12 V24rpm12v27rpm12v29rpm12v32rpm12v44rpm12v59rpm12v60rpm12v90rpm12v120rpm Пакет Листа : 1 x Мотор .

Главните карактеристики

Item Type:
Gear MotorVoltage
Current:
0.5A
Optional Style:
 
12V5rpm :
12V7.5rpm :
12V12rpm :
12V13rpm :
12V16rpm :
12V24rpm :
12V27rpm :
12V29rpm :
12V32rpm :
12V44rpm :
12V59rpm :
12V60rpm :
12V90rpm :
12V120rpm :
Package List:
1 x Motor  :
Избор на клиент