.

.

Прочистувач на воздух, со ABS Терминот Операција 50 x 50 x 10мм/2 x 2 x 0.4 во Воздухот Прочистувач Ѓердан

Прочистувач на воздух, со ABS Терминот Операција 50 x 50 x 10мм/2 x 2 x 0.4 во Воздухот Прочистувач Ѓердан

DEN 618.96

Пристапност
Во достапна форма

секунди брзо прочистување, нека ви дишат на свеж воздух на природата, за 3000000 nanoanions за кубен метар.Тежината на целата машина е само 27g, и дизајнот на виси на вратот, го прави лесно да се носат.Прочистување на воздухот, негативни јони имаат негативни полнења, што укажува на негативни електрична енергија.Кога негативните јони се судрите со прашина и други честички во воздухот, позитивни и негативни јони ќе се соберат заедно, па како да agglomerate прашина и други супстанции, да се зголеми тежината на прашина, и да го направи да падне на земјата.часа на долгорочна операција, полнење трае само 20 минути.Под доволно електрична енергија, тоа може да работи за околу 5 часа, за долго време, и така можете да дишат чист воздух, кога ќе излезе.Purifying воздухот со негативни јони, против многу штетни материи во воздухот, со повеќе длабоки прочистување, ќе се задржи на воздухот свежа и здрава.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Воздух Purifier Size : Прибл. 50 x 50 x 10мм / 2 x 2 x 0.4 in Negative Јонска Концентрација : 3000000/m3 Battery Капацитет : 180mah Weight : Прибл. 27g Rated Напон : DC 5 V.

Главните карактеристики

Избор на клиент