.

.

Францускиот е 12oz Стискаш Сенф Број 3-Pack - Мед, Сенф, Зачинета Браун, Dijon

Францускиот е 12oz Стискаш Сенф Број 3-Pack - Мед, Сенф, Зачинета Браун, Dijon

DEN 1615.20

Пристапност
Во достапна форма

МЕД и СЕНФ : Што е тоа што го прави француски е Мед и Сенф па се неодоливи?Вистински мед.Направена од најдобрите-одделение сенф семе и помеша совршено мазна, ова е tangy-слатка решение за сите на масата.ЗАЧИНЕТА БРАУН : француски е Зачинета Кафеав Синап заслужува место на секоја маса.Направени со само квалитетни состојки, овој сенф прави топли кучиња, сендвичи и хамбургери оживее со своите енергичните вкус.DIJON : Доживее неверојатен карактер на вистински Шардоне што го прави француски е Dijon Сенф толку вкусно.НАПРАВЕНИ СО ВИСТИНСКИ СОСТОЈКИ : Нема вештачки вкусови, багрила, бои или високо-фруктоза пченка сируп.Нашите mustards се глутен-бесплатно, и Кошер уверение.Се МЕША ДО : ги Задржи овие за рака за дели сендвичи, јадења на скара, црвено месо и tailgating омилени.Вкус Име : Избрани.

Главните карактеристики

Избор на клиент