.

.

M5RU Преносни Лабораторија за Напојување 30V 5A Прилагодливи USB DC Лабораторија 30V 10A 300W Регулирани Напојување 120V 3А Напонски Регулатор Стабилизатор Префрлување 60V5A Напо?

M5RU Преносни Лабораторија за Напојување 30V 5A Прилагодливи USB DC Лабораторија 30V 10A 300W Регулирани Напојување

DEN 5506.80

Пристапност
Во достапна форма

1.Имаат комплетен оперативен заштита функција. 2.Високо ефикасни, ниска бран, на мал волумен, мала тежина. 3.Дуплото прикажување на напон, струја, и висока прецизност. 4.Напон стабилизација, тековната ограничување, едноставна операција. 5.Dual напон на текст и лесен избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент