.

.

HBOY Monocular-Телескоп Високо-Придвижуван Monocular Двоен Фокус Оптички Зум Телескоп за Возрасни Monocular 16X52 FMC BAK4 Призма за Птицата Гледа,Кампување

HBOY Monocular-Телескоп Високо-Придвижуван Monocular Двоен Фокус Оптички Зум Телескоп за Возрасни Monocular

DEN 897.60

Пристапност
Во достапна форма

може да биде јасно што ќе се открие во сите црна средина сончево и на денот.Совршен за Планинарење,Лов,Качување,Птицата гледа, Топката игри,Гледање дивиот свет и Сценографијата.Исто така, голем дар за вашето семејство или пријатели.Лесно се фокусира monocular совршен за планинарење, лов, качување, птицата гледа, гледа дивиот свет и сценографијата, голф, обемот, надзор, концерти и патување итн. [Висока Дефиниција со Користење на слаба Светлина]Monocular телескоп може да им помогне на вас со помош на Ниско-светло ниво изградена-во дизајнот помага можете да го видите работи во слабо осветлување. [Она што ќе Добиете]1*Monocular Телескоп,1*Tripod,1*паметен Телефон Носителот,1*сомот прашина торба.▶Животните, животната средина, предмети, и сл.▶Може да се користи за лов, извидување, безбедност и надзор, кампување забава, истражувачкото пештери, ноќен лов, набљудување на градот, дивиот свет набљудување и фотографирање, итн.Голем BAK-4 Призма и Целосно Мулти-Обложени Леќи елементи за Светло одраз и минимално нарушување, подобра слика светлината, контрастот и квалитет.[HD Приказ и Широк агол]На Висока Моќност monocular телескоп обезбедува 16 X зголемување со 52mm цел дијаметар широка леќа,Висок квалитет и прецизност дизајн кој сите стакло висок крајот оптика, (FMC Супериорен BAK-4 Зелени Филм Призма),уживаат во најдобар поглед на природата.Monocular-Телескоп Високо-Придвижуван Monocular Двоен Фокус Оптички Зум Телескоп за Возрасни Monocular 16 X52 FMC BAK4 Призма за Птицата Гледа,Camping FEATURES : ▶Мали и преносливо, со двојна употреба и дење и ноќе, со камера функција и јамка снимка функција, јасна визија ноќ, со инфрацрвена светлина, големи поле на визија. [Солидна Рамка и Шок-апсорбирање на Гумени Оклопи Strippes]гумени оклопи со ленти може да тесни фитинг со вашите раце и да се направи заштита издржат најтешките временските услови го чува од лизгање надвор од вашата рака. [16 X52 Висока Моќност Зголемување]Monocular Телескоп може да ви помогне да се види 16 X поблиску со јасна и светла слика со сесрдна,и светлината-за собирање 52mm цел широк објектив имаат најдобар поглед во вашиот отворено авантури.Доаѓаат со пријателски услуги на клиентите, нема никакви грижи за вашето купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент