.

.

XuetongXT Конфронтирачки 300мм Флексибилни Шрафцигер Вратило Алатка Метал Вежба Шрафцигер Малку Носителот Поврзете Линк Multitul Хексадецимален месо тело Продолжување Зм?

XuetongXT Конфронтирачки 300мм Флексибилни Шрафцигер Вратило Алатка Метал Вежба Шрафцигер Малку Носителот Поврзете

DEN 420.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Број на модел : Агол Штекер Возачот адаптер.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки Сврзувачки Елементи Завртки Обврзувачки Screws Features : Multifunctional Material : Легиран Челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент