.

.

Батерија за Зебра QLN220 QLN320 ZQ510 ZQ520 ZQ500 ZQ610 ZQ620 ZR638 ZR628 бар-код Принтери 7.2 V 24.48 Пот

Батерија за Зебра QLN220 QLN320 ZQ510 ZQ520 ZQ500 ZQ610 ZQ620 ZR638 ZR628 бар-код Принтери 7.2 V 24.48 Пот

DEN 1333.20

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Батерија Тип : Li-ion.Напон : 7.2 V,Капацитет : 24.48 Пот.Компатибилен Дел Број : P1031365-021, P1031365-025, P103165-059, P103165-101 и P1023901. Компатибилни Модели : за Зебра QLn320 (HC), QLn220 (HC), ZQ510 и ZQ520 бар-код Принтери.Секој батеријата е строго инспекција.FCC,CE,ISO9001/14001 и Ro HS Сертифицирани.Може да се купи со доверба.30 дена за враќање на пари и 1 година гаранција.Ако имате било какви прашања само слободно контактирајте со нас, 24 часа е-маил услугата,Ние ќе го реши секој проблем за вас, додека не се задоволни.Како оваа замена на батеријата може да се вклопат многу модели и дел броеви,фабриката не може да го обележи ги сите на компатибилен дел броеви на неа,ве молиме да се разбере.Ако имате било какви проблеми,pls контакт од порака, ние ќе ви помогне да се справи со тоа навремено.Гаранција : 1 година гаранција!Замена за Дел Број : P1031365-021, P1031365-025, P103165-059, P103165-101 и P1023901. Компатибилни Модели : (користете "ctrl+F" за да го најдете вашиот модел брзо) за Зебра QLn320 (HC), QLn220 (HC), ZQ510 и ZQ520 бар-код Принтери.за Зебра QLN220 QLN320 ZQ510 ZQ520 ZQ500 ZQ610 ZQ620 ZR638 ZR628 бар-код Принтери.

Главните карактеристики

Избор на клиент