.

.

12.8 V 4IFR19/66, CP0111/01 Замена на Батеријата LiFePO4 Пак Одговара за Philips Компактен FC8710, FC8603, FC8700, FC8705, FC8710, Smartpro (1400mAh)

12.8 V 4IFR19/66, CP0111/01 Замена на Батеријата LiFePO4 Пак Одговара за Philips Компактен FC8710, FC8603, FC8700,

DEN 1579.20

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број/Дел БР.) : 4 IFR19/66, CP0111/01. Батеријата Детали : 12.8 V Li Fe PO4 1400m Ah / 17.92 Wh; 71.00 x 36.80 x 36.80 mm;.Одговара Модел : Компактен FC8710, FC8603, FC8700, FC8705, FC8710, Smartpro. 15 Години Професионално Батеријата Снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.

Главните карактеристики

Избор на клиент