.

.

Lokyoo за Мото G Чиста 2021 Случај, Воена Одделение, Капка Тестирани Маска, Изградена-во Потпирачот Компатибилен со Магнетни Автомобил Планината, Заштитна Телефон Случа?

Lokyoo за Мото G Чиста 2021 Случај, Воена Одделение, Капка Тестирани Маска, Изградена-во Потпирачот Компатибилен

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Lokyoo Тешки Солиден Оклоп Заштитни Случај компатибилен со Мото G Чиста 5 G 2021 САМО.Изгради-во функционална невидливи метал потпирачот работи совршено со Mangetic Автомобил Планината Држачот.Функција : Широко се користат за активности на отворено и патување dropproof и shockproof.Анти-гребнатини и инциденти, лесен пристап до камерата, копчиња, и полнење пристаништа.ЕКРАН и КАМЕРА за заштита на дизајни : поставените усните ќе го заштитите вашиот телефон е екран и камера од гребење или испакнатини кога се утврдат на маса.Чувствителни Копчиња & Прецизни cutouts : Лесен пристап до сите порти,контроли и копчиња, без отстранување на случај.Компатибилен со Мото G Чиста 2021 Features : 1.Сите копчиња совршено покривање на копчињата на телефонот, дупки се токму усогласена и нема да влијае на камерата, пристаништа и звучници.2.На здрав случај може да се заштити вашиот телефон од гребење,прашина и отпечатоци.3.Потпирачот може да се ослободи рацете за вашиот филм време.Материјал : TPU и Plastic Note : пакетот содржи само телефонски случај и не се вклучи телефонот.Содржи : 1 X Случај за Мото G Чиста 2021.

Главните карактеристики

Избор на клиент