.

.

FENXIXI корпата за Ѓубре - Правоаголни Мали Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци со Рачки за Бања, Кујна, Дома (Боја : Розова)

FENXIXI корпата за Ѓубре - Правоаголни Мали Ѓубре Може да Wastebasket, Контејнер за Ѓубре за Отпадоци со Рачки

DEN 3911.28

Пристапност
Во достапна форма

★Дното octagonal дизајн, стабилна анти-пропадна, едноставни и стилски, дното heightening дизајн, не се лизга погоден за носене。. ★Притисок прстен дизајн, лесно да се поправи кеси за отпадоци, не се плаши од кеси за отпадоци паѓа, силен притисок отпор, силни и издржливи, нежен изработка。. ★Едно парче дизајн, ефективна течење-доказ, PP материјал, повеќе бои, погоден за кујна, дневна соба, спална соба, бања。. ★СИЛНИ И ЦВРСТИ : отпад кошница се направени од издржлив акрил, која е наменета да се користи од ден во ден и надвор додека се уште се во потрага сосема нов. ★РАЗНОВРСНА : Зошто да не се креативни и користете корпа како складирање контејнер или дури и како перење кошница?Има толку многу начини за да го користите овој сестран дома додаток.Име на производ : Плоштадот откри ѓубре can Product материјал : PPColor : розова, зелена, blue Characteristicscomes со кеса ѓубре кутија, флип притисок прстен дизајн, лесно да се поправи ѓубре торба, спречите поместување или пад。лесно за чување, удобен и санитарните, погоден за кујна, дневна соба, тоалет, спална соба, итн.површина е мазна и круг, дебел материјал, анти-падот носат。на дното е зголемен, не се лизга носат-отпорни, да се спречи лизгање。Квалитет На Материјалот。Изработени од полипропилен, еколошки пластика.За разлика од не 'рѓосувачки челик кутии, може да е отпечаток и' рѓа-отпорни.Скриени Кеси。Посебна прстен во внатрешноста на капакот им овозможува на кеси за отпадоци за да бидат скриени од надвор.Модерниот Стил。Модерен и елегантен дизајн, компатибилен со повеќето кујна и бања decors.

Главните карактеристики

Избор на клиент