.

.

BINGFANG-W Микроскопа FHD 36MP Електронски Дигитален Микроскоп Камера HDMI USB Дигитален Микроскоп Бум Stannd 180X/300X Зум C-Планината Леќа 144 LED Светло за Статистика (Боја : D: D, Зголем

BINGFANG-W Микроскопа FHD 36MP Електронски Дигитален Микроскоп Камера HDMI USB Дигитален Микроскоп Бум Stannd

DEN 2032.80

Пристапност
Во достапна форма

Функција : .Висок Квалитет, Со Висока Резолуција, Јасни Слики.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.36.0 ПРАТЕНИК 1/2.33 Инчен голема големина Јапонија CMOSTF Картичка Видео Recorder Photo Модел / Видео Model Industry Cmos Камера.Тоа може да се Покаже живеат сликата директно на било HDMI монитор , Проектор или ТВ.Тоа се изгради во дигитална crosshairs и боја контрола, додадете линија на слики, замрзнување ,Огледало, да Ротирате, Negative Supply USB2.0,HDMI HD видео,Две излез ports We продаваат на многу industy фабрика, потоа делата може да се види проблеми директно во Мониторот.Спецификација : Модел : Камера со HDMI USB2.0 две output Image сензор : 36 мегапикселна 1 sensor Frame го оценувате : 60 F/S @ HDMI output Housing : Сите metal Support C-Планината lens White рамнотежа : Auto/manual Digital зголемување : 5 пати дигитален zoom Brightness контрола : Auto/manual Color : Р/G/B adjustable Freeze : Support Film и снимање : Support Cross курсорот : Поддршка за мулти-боја, големина adjustable Transverse и вертикална линија за Поддршка мулти-боја, 4 парчиња на кратката линии/вертикални линии, moveable SNR Support TF картичка интерфејс : Max 32 GHDMI интерфејс : Стандарден HDMI излез (Тип А)резолуција на Сликата : 4608 * 3456 (за ТФ-Картичка), 1920 *1080 (за PC преку USB)Видео резолуција : 1920 *1080 @ 30 FPS (за HDMI USB)Видео формат : AVIWhite Рамнотежа : Auto Light : Auto Color : Color Negative : Support Morror : Лево/десно,Горе/Dow OSD : англиски/Chinese Line : различна боја,4 хоризонтална линија , 4 вертикална линија,секое positions144 светла бела LED bulbs100,000 часа на life Intense и се фокусираше сенка-слободен illumination The осветленоста на 0-100% Прилагодлива,висока brightness Variable интензитет control Power текст : 100-240 V AC, 50-60 HZSuit за кол на леќа : 30мм-63mm C-ПЛАНИНАТА Леќа : Работни растојание : 95mmzoom c-mo.

Главните карактеристики

Model:
Camera with HDMI USB2.0 two output
Image sensor:
36 megapixel 1 sensor
Frame rate:
60F/S @ HDMI output
Housing:
All metal
Support C-Mount lens :
White balance:
Auto/manual
Digital magnification:
5 times digital zoom
Brightness control:
Auto/manual
Color:
R/G/B adjustable
Freeze:
Support
Film and record:
Support
Cross cursor:
Support multi-color, size adjustable
Transverse and vertical line Support multi-color, 4 pcs of transverse lines/vertical lines, moveable SNR Support :
TF card interface:
Max 32G
HDMI interface:
Standard HDMI output (Type A)
Image resolution:
4608 * 3456 (for TF Card), 1920 *1080 (for PC USB)
Video resolution:
1920 *1080 @ 30FPS (for HDMI USB)
Video format:
AVI
White Balance:
Auto
Light:
Auto
Color:
Color
Negative:
Support
Morror:
Left/right,Up/Dow
OSD:
English/Chinese
Line:
different color,4 horizontal line , 4 vertical line,any positions
144 bright white LED bulbs :
100,000 hours of life :
Intense and focused shadow-free illumination :
The brightness of 0-100%Adjustable,high brightness :
Variable intensity control :
Power input:
100-240V AC, 50-60HZ
Suit for the dia of the lens:
30mm-63mm
C-MOUNT Lens:
Working distance:
95mm
zoom c-mo :
Избор на клиент