.

.

MasiBloom TPU Целосна Заштитна Кожата Покрие Случај за AirTag 2021 Додатоци со Keychain Keyring Пронаоѓач Анти-Загуба Анти-Нула Лесен Дизајн (за AirTag 2021 Модел A2187, Транспарентни)

MasiBloom TPU Целосна Заштитна Кожата Покрие Случај за AirTag 2021 Додатоци со Keychain Keyring Пронаоѓач Анти-Загуба

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

♥Keychain Компатибилен : Специјално дизајнирани за Air Tag 2021 Модел A2187. Другите се за илустрација и не се вклучени. ♥Материјал : заштитни случај е направен од премиум квалитет на животната средина-пријателски TPU материјал, ultrathin, меки, лесни, мазна површина, перат и еднократно; На keyring е направен од врвен квалитет метал материјал, мода, мазна и издржливи. ♥Полно Тело, Заштитна Функција & Анти-Загубија со Keychain Дизајн : Анти-нула, водоотпорен и анти-лизга, за заштита на вашата опрема против испакнатини, паѓање и гребење итн.Секој заштитни случај има keyring, можете да носат вашата Air Tags на вашата чанта, паричник, торба, пакет, чанта, багаж, куфер, појас јамка, автомобил копче копчиња ring итн. ♥Лесен за инсталација и извади : Отворена случај, се стави на вашата airtag во случај, и притиснете за да ја затворите случај.Цврсто обвиткани вашиот Air Tag и без тресење во случајот. ♥Исклучителен Подарок Избор : како Совршен подарок за вашите семејства, пријатели и колеги.Тоа е фантазија за жена торба декорација, girlfrend подарок, деца и домашни миленичиња е bluetooth тракер и себе важни објекти.Големина : за Air Tag 2021 Модел A2187 | Боја : Транспарентна.

Главните карактеристики

Избор на клиент