.

.

FOMIYES Месинг Рака Бел Гроздобер Рачни Услуга Бел 2 ПАРЧИЊА Фенг Шуи Lound Рачни Прстен Училишните Ѕвона Божиќ Jingle Bell Украси за на Училиште, Ресторани Златна

FOMIYES Месинг Рака Бел Гроздобер Рачни Услуга Бел 2 ПАРЧИЊА Фенг Шуи Lound Рачни Прстен Училишните Ѕвона Божиќ

DEN 258.96

Пристапност
Во достапна форма

РАЧНИ БЕЛ Едноставен, но декоративни, гроздобер, но high - end, има широк апликации.JINGLE BELLS РАКА ЅВОНА Секој бел има метал напаѓач кој произведува убаво благотворно tinkly звук.ЧАЈ ВЕЧЕРА ЅВОНА Совршен да биде pendant за вашата торба, ранец, автомобил клуч, keychain, клуч на носителот, или друга декорација.РАЧНИ УСЛУГА БЕЛ Овие месинг бел украси може да се користи како Будизмот подарок за вашиот Будистички пријател.ПОВИК На БЕЛ виси прстен за полесно да ги красат, која може да донесе многу погодности за вас.Опис Сакате Да Го Направите Вашиот Клуч Уникатен?Потоа, Нашите Keychain Приврзоци Се Внимателно Подготвени За Вас.Креативен Дизајн И Единствен Облик, Не Keychain Pendant, Но Исто Така И Декорација Или За Подарок.Можете Да Го Дадете На Вашите Пријатели И Семејството.Карактеристики - Боја : Златна.- Материјал : Месинг.- Големина : 4. 90 X2. 50 X2. 50cm/ 1. 93 X0. 98 X0. 98in.Пакет Вклучувајќи 2 x Месинг Бел Статуи.

Главните карактеристики

Избор на клиент