.

.

10PCS Еластичен Пресврт Коса Капчиња Плетенки 16 Меки Locs Марли Пресврт Капчиња Плетење на Косата Екстензии за Црна Жените (16 инчи, 1B)

10PCS Еластичен Пресврт Коса Капчиња Плетенки 16 Меки Locs Марли Пресврт Капчиња Плетење на Косата Екстензии

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Пред Одделени, Пред-fluffed Пролет Пресврт Капчиња Плетенки Коса Екстензии.Совршен за било каква заштитна или природни фризура.Исто како и на допир и се чувствуваат на човечката коса.Големина : 16", 20", 24", 28" за вашиот избор.Боја : 1 B#,2#,1 B/30,27/613. Пакет : 10 Компјутери. 8 насоки/парче.Обично Доволно За Целосна Главата.Тежина : 45-55g/парче, лесни и убави.Квалитет : Жив и Мека, Без Мирис, лесна Тежина, Не Груб, Мазна, Цврста, Сјајна и Свиленкаста, Компактен, Не е Лесно Да се Одделат.Изгледаат Природно, И Лесно Да Се Инсталира.ГАРАНЦИЈА : Продавница со Доверба, 100% Пари Гаранција за враќање.

Главните карактеристики

Избор на клиент