.

.

S & C Кујна - Леано Железо средства за Чистење & Пан/Скара Гребење (4 Инчен + 2 Гребење) - Чисти Тави, Вок, Skillets, СКАРА и др.

S & C Кујна - Леано Железо средства за Чистење & Пан/Скара Гребење (4 Инчен + 2 Гребење) - Чисти Тави, Вок,

DEN 203.76

Пристапност
Во достапна форма

1 - 4 by4 Нерѓосувачки челик Chainmail 1 - Пан scraper 1 - Скара scraper.Chainmail е направена од најдобрите квалитетни нерѓосувачки челик (Одделение 316).Пан/Скара гребење е направен од лесен за чистење поликарбонат.Пан scraper има повеќе агли за да се исчисти различни големина тави.Топлинска отпорност.Машина За Миење Садови Безбедно.Ние нудиме на нашите клиенти со најдобрите решенија, додека одржување на одржливост кон заштита на животната средина.

Главните карактеристики

Избор на клиент