.

.

Shanrya PSVSD Адаптери, Version3.0 Побрзо Вчитување Брзина Лесно да се Инсталира Микро Адаптер за PSV 2000

Shanrya PSVSD Адаптери, Version3.0 Побрзо Вчитување Брзина Лесно да се Инсталира Микро Адаптер за PSV 2000

DEN 789.60

Пристапност
Во достапна форма

Висока Точност Лиење : Микро адаптер е лесно да се инсталира.Висока точност калапи.Мемориска Картичка : Верзија 3.0, поддршка за мемориска картичка до 256 GB со побрзо вчитување брзина.Микро Адаптер : Ова е верзија 3.0 SD2 VITA PSVSD микро адаптер, поддржува било микро картичка додека вие ја форматирате.Примена : Ова е микро адаптер, која совршено се вклопува за 1000/2000. Изолација Материјал : Направен со изолација материјал, за да се спречи краток спој.Ова е верзија 3.0 SD2 VITA PSVSD Микро Адаптер, поддржува било микро картичка додека вие ја форматирате.Верзија 3.0, поддршка за мемориска картичка до 256 GB со побрзо вчитување брзина.Совршено се вклопуваат за 1000/2000. Лесно да се инсталира.Висок калапи.Направени со изолација материјал, за да се спречи краток спој.Спецификации : Боја : Black Type : Картичка sleeve Material : ABSMicro картичка капацитет : Поддршка до 256 GBPackage тежина : 5g Package Листа : 1 x SD2 VITA PSVSD Микро Адаптер.

Главните карактеристики

Избор на клиент