.

.

MDR Компатибилен/Замена на ВОЗАЧОТ СТРАНА на ВНАТРЕШНИОТ ОПАШКА СВЕТЛИНА СОБРАНИЕТО За ФОРД ФОКУС 2015-2018 (FO2802110OE)

MDR Компатибилен/Замена на ВОЗАЧОТ СТРАНА на ВНАТРЕШНИОТ ОПАШКА СВЕТЛИНА СОБРАНИЕТО За ФОРД ФОКУС 2015-2018

DEN 5328.00

Пристапност
Во достапна форма

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Со Години 2015-2018. FO2802110 OE.Компатибилен/Замена на ВОЗАЧОТ СТРАНА на ВНАТРЕШНИОТ ОПАШКА СВЕТЛИНА СОБРАНИЕТО За ФОРД ФОКУС 2015-2018 (FO2802110 OE).MDR Компатибилен/Замена на ВОЗАЧОТ СТРАНА на ВНАТРЕШНИОТ ОПАШКА СВЕТЛИНА СОБРАНИЕТО За ФОРД ФОКУС 2015-2018 (FO2802110 OE).

Главните карактеристики

Избор на клиент