.

.

JUSTXIANG Четка Облека Кат Чистење Тројна заробиме Влошки Покрие Вода Пареа Четка Микрофибер Џогерите ОДГОВАРА за FSM1630 FSM1610 пареа четка (Боја : Бела Сина)

JUSTXIANG Четка Облека Кат Чистење Тројна заробиме Влошки Покрие Вода Пареа Четка Микрофибер Џогерите ОДГОВАРА

DEN 1610.40

Пристапност
Во достапна форма

Таписерии и деликатна, високо компатибилни со опремата.Цврст и издржлив, долг животен век. 1. На обновливи и трајни џеб четка подлога која може да биде машина за мијат секој ден. 2. Замена четка платно е триаголен, погоден за чистење на четка. 3. Ефикасно се апсорбираат течност која е многу корисна за mopping подот.

Главните карактеристики

Избор на клиент