.

.

FCYIXIA Фотографија Позадина Позадина Мазна Муслин Памук Зелен Екран Позадина Крпа за Фото Студио за Видео (Боја : Црна, Големина : 2000x3000)

FCYIXIA Фотографија Позадина Позадина Мазна Муслин Памук Зелен Екран Позадина Крпа за Фото Студио за Видео (Боја

DEN 5827.68

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Големина : 2*3М/3*3М/3*3.6 M/3*4 M/3*6 M.Материјал : солидна боја 100% памук полиестер позадина крпа, носат-отпорни, анти-навремено.Позадина платно е да се носат-отпорни, навремено отпорни и мазна.Лесно да се носат и машина перат.Тоа може да се користи за фотографија, видео, телевизиска и портрети.Опишете : Големина : 2*3М/3*3М/3*3.6 M/3*4 M/3*6 M.Материјал : солидна боја 100% памук полиестер позадина крпа, носат-отпорни, анти-навремено.Позадина платно е да се носат-отпорни, навремено отпорни и мазна.Лесно да се носат и машина перат.Тоа може да се користи за фотографија, видео, телевизиска и портрети.Спецификација : Материјал : Tulle Type : рака-painted Style : цврсти color Color : црна/бела/зелена/grey Used за : фотографија, видео, телевизија, chroma key Background големина : 2x3m/3x3m/3x4m/3x6m Package Содржина : 1 x позадина платно (не вклучувајќи позадина стојат).

Главните карактеристики

Material:
Tulle
Type:
hand-painted
Style:
solid color
Color:
black/white/green/grey
Used for:
photography, video, television, chroma key
Background size:
2x3m/3x3m/3x4m/3x6m
Package Contents:
1 x background cloth (not including background stand) :
Избор на клиент