.

.

Шиење Теми за Полнење,12 Бои Полиестер, 200 Метри По Spools за Рака, Машина за Шиење& Везови

Шиење Теми за Полнење,12 Бои Полиестер, 200 Метри По Spools за Рака, Машина за Шиење& Везови

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

МЕЧКА рака занает конец за шиење употреба откачи полиестер конец за шиење преку посебен процес се произведува.【Висок Квалитет на Полиестер】На конец за шиење направени со 100% Полиестер конец, цврсти и издржливи, тоа нема да биде протриване, кршење на заплитане и до лесно,Тоа има карактеристики на анти-сонцето и силна хемиска отпорност, и пластични spools, исто така, не е лесно да деформација.Спецификација : 1)Производот : Шиење Thread2)Материјал : 100% Polyester3)Боја : 12 colour4)Должина:200 Yards(Вкупно 2400 Метри) Функција : 1)Целосна спецификација и бои. 【Без Ризик За Обидот Конец за Шиење】 ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа и да се направи сте задоволни. 【12 различни Избрани Бои】Целосна спецификација и бои,Доаѓаат со 12 различни бои тема spools, и секоја нишка е околу 200 метри.Уникатен подмачкување формула, обезбедување на висок квалитет на шиење ефект.Со овие конци за шиење, ќе ја заврши својата DIY шиење лесно.2)Поради осветлување и на екранот за поставување, бојата може малку да се разликуваат од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере, ви благодариме!.2)Единствен подмачкување формула, обезбедување на висок квалитет на шиење ефект.

Главните карактеристики

Избор на клиент