.

.

Nite Ize Кожа Мобилен Телефон Појас Носителот Торбичка за Samsung Галакси Пати 3/2/ S20+ Плус/S20 FE/Фан, Солиден и Тешки Holster | Strong, Безбедна Фиксна Спојувалка за Каиш Случај, (Изв?

Nite Ize Кожа Мобилен Телефон Појас Носителот Торбичка за Samsung Галакси Пати 3/2/ S20+ Плус/S20 FE/Фан, Солиден

DEN 331.20

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со вашиот Samsung Галакси Капакот 2/ S20+ Плус/S20 FE/Фан, случај доаѓа со еластична бенд на страните и дното на торбичка за да се приспособат на голем паметни телефони.Складирање оддел погоден за Бизнис Картички,Кредитни Картички,Лични Карти итн.Започнете со надворешен на највисок квалитет, црна вистинска кожа, ситно stitched и наредени со мека велур.Издржливи кука & јамка затворање го задржува вашиот телефон безбедно и сигурно, и неговиот супер силен клип одговара на ремени до 2 1/8" широк.Димензии : Должина 6.8 во." х Ширина 3.9 во." x Длабочина 0.85 во.Идеален за Градежните Работници/ Plumbers/ Military/ Авто механика / Град Работници, Авто Одржување/ Индустриски/ Полицаец /пожарникарите/ Столари / Комунални Работници, Јавната Безбедност / итн.Дополнителни џебови во предната и задната страна од екстра широк простор.Овој Професионален мобилен телефон случај има тенок, низок профил, што го прави тоа соодветно да се носат на состаноци.Обезбеди крајна заштита и Компатибилни со вашиот Samsung Галакси Капакот 2/ S20+ Плус/S20 FE/Фан,, кои ќе се вклопат во оваа црна Кожа Хоризонтална Nite Ize XX-Large, Солиден И тешки Holster Торбичка.ќе се вклопи со тенок случај на уредот.Задоволство загарантирани!.Вие нема да бидете разочарани!Добиете твое денес!!!.

Главните карактеристики

Избор на клиент