.

.

GUAGUA Компатибилен со iPhone 8 Плус Случај, iPhone 7 Плус Случај Сјајот Искра Bling Сјајна Покритие за Девојки, Жени со Дополнителен Прстен Носителот на Потпирачот Тенок Зашти?

GUAGUA Компатибилен со iPhone 8 Плус Случај, iPhone 7 Плус Случај Сјајот Искра Bling Сјајна Покритие за Девојки,

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Сјајот Bling Стил Bling филм средниот слој може да го направат вашиот i Phone 7/8 Плус повеќе убави, уникатен избор за девојки, жени и дами.Точни и големи отворање cutouts може да им овозможи лесен пристап до i Phone 7 / 8 Плус е сите пристаништа. 2> Оваа дополнителна прст прстен стои не се обновливи.И 3-ВО-1 хибрид структура ќе обезбедат доволно заштита од капки, гребење и удари.Ве молиме Имајте во предвид : аглите на сјајот филм има некои пукнатини, тоа е посебен дизајн кој може да се направи 3-во-1 структури постабилна и соодветна!.И овој сјај филмот е трајна, вие не се грижите за тоа што ќе исчезнат.Дали ова i Phone 7 / 8 Плус случај да дојде со екран заштитник? НЕ, ова GUAGUA i Phone 7 / 8 Плус случај не мора вграден екран заштитник. 【Подарок-Екстра Прст Потпирачот】Испратите прст потпирачот.GUAGUA Компатибилен со i Phone 8 Плус Случај, i Phone 7 Плус Случај Сјајот Искра ling Сјајна Покритие за Девојки, Жени со Прст Потпирачот Тенок Случаи за i Phone 7/8 Плус 5.【Компатибилен Со】Сјајот телефон случај е само компатибилни со i Phone 8 плус / i Phone 7 плус 5. 【Bling Сјајот Стил】Мека TPU надворешната школка + сјај филм средниот слој + тешко PC внатрешна обвивка, убава bling случај може да го направат вашиот i Phone 7 /8 Плус луксуз, имаат нов изглед.Тоа може да се користи како потпирач за раце бесплатно гледање за гледање филмови, facetime со други; како прстен за да се обезбеди вашиот телефон, да се спречи вашиот i Phone 7 /8 Плус лизгаат од вашите раце. - Ако не го користите прстен носителот, овој случај е компатибилен со безжичен полнач.Ако не користите прстен носител на оваа i Phone 7 / 8 Плус случај е компатибилен со безжичен полнач.Овој прст потпирачот може да им овозможи на hands-free удобност употреба на вашиот телефон и како прстен за да се обезбеди вашиот телефон на вашата страна.

Главните карактеристики

Избор на клиент