.

.

OtterBox Defender Серија Замена Спојувалка за Каиш Holster Само за Samsung Галакси S8 Плус - Не-Мало Пакување - Црна

OtterBox Defender Серија Замена Спојувалка за Каиш Holster Само за Samsung Галакси S8 Плус - Не-Мало Пакување

DEN 405.60

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен САМО со Галакси S8 ПЛУС (НЕ се Компатибилни со Samsung Galaxy S8).Забелешка : мора да бидат спарени со Бранител Серија Случај за Спојувалка за каиш да работат.Спојувалка за каиш ротира 360 степени и да понуди лесно носење погодност.Појас-клип holster вклучени кои двојки како потпирач за рака-слободни медиуми гледање.Ве молиме Имајте во предвид..ќе треба да имаат Otter Box Defender Серија Случај за Појас-клип за работа.Otter Box Defender Серија Замена Спојувалка за Каиш Holster Само за Samsung Галакси S8 ПЛУС - Не-Мало Пакување - Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент